Våre leietakere

Hos oss finnes det ulike typer leietakere innenfor helse og velvære.

Hege Øvrebø

Din Sone – Soneterapeut – tlf. 473 65 617 – hege@dinsone.nowww.dinsone.no

Fana Naprapatklinikk

Naprapat Odd Iversen – tlf. 55 56 07 00 – oddivers@hotmail.com

Grethe Andersson

Senter for Familieveiledning og Relasjonsutvikling – Familie- og Parterapeut – tlf. 451 70 299 – kontakt@familievei.no – www.familievei.no

Mette Kahrs Dykesteen

Margit Vea AS – Kursholder – tlf. 926 94 822 – mette@margitvea.no – www.margitvea.no

Fana Gestaltterapi

Kristine Helbekkmo – tlf. 934 55 044 – post@fanagestaltterapi.no  – www.fanagestaltterapi.no

Tove Dragesund

Psykomotorisk fysioterapeut – tlf. 934 19 454 – tove.dragesund@hotmail.com

Monica Ur

Grethe Roede kurs – tlf 917 45 734 – monica.ur@gretheroede.no  – www.greteroede.no/kursleder/monica.ur

Cecilie Bouwer Munch

Soul Yoga  –  tlf 958 61 885  cecilie@soulyoga.no – www.soulyoga.no

Linn-Cathrin Almeland

Akupunktør og posturolog – tlf 982 30 120 – post@linncathrinalmeland.no – www.linncathrinalmeland.no

Camilla Eriksen

Personlig trener – Nabotrening  – tlf 901 69 054 – camilla.eriksen79@gmail.com

Anette Birkeland

EQ Institute & EQ Barnehager  – tlf 909 42 885 – anette@eqi.nowww.eqi.no

Ingvild Teigen

Psykomotorisk fysioterapeut – tlf. 951 37 166 – ingvildteigen@hotmail.com

Marianne B. Telle

Mariannes Muskel – tlf.414 489 994 – mariannesmuskel@gmail.comwww.mariannesmuskel.wixsite.com

Bølge AS

Profileringsbedrift – tlf. 55 11 26 00 – bolge@bolge.no – www.gosh-bolge.no

Ønsker du å leie?

Vi har 15 rom som egner seg meget godt som kontor/behandlingsrom, og gode fellesarealer i form av venterom, toaletter, dusjrom, kjøkken og aktivitetsrom.

Ta gjerne kontakt for uforpliktende samtale/visning.

Ta kontakt